Archive for جولای, 2019

تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) و آغاز دهه کرامت

 

indexخجسته باد فرخنده دهه کرامت «ایام جشن و سرور ولادت سه نور تابناک از سلاله پاک نبی(ص) که وجود مطهرشان، زینت بخش خاک مقدس ایران اسلامی شده است. ایامی که به یمن میلاد فرزندان همام امام موسی کاظم(ع)، رحمت و کرامت الهی بر  این سرزمین تابیدن گرفته و شور و شادی را میهمان دل های شیعیان و دلدادگان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) می کند.

بدینوسیله فرا رسیدن میلاد مسعود  شفیعه روز جزاء، مریم آل رسول(ص)، حضرت فاطمه معصومه( س) ؛روز دختر و خجسته زاد روز با برکت میراث دار گنج عصمت و سکّان دار سفینه ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) و حضرت احمد بن موسی(ع)  و دهه کرامت را به عموم مسلمانان و تشنگان کرامت اهل بیت علیهم السلام تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این انوار الهی را برای همگان مسألت داریم.
شورای اسلامی جغتای

چهاردهم تیر ماه روز شهرداریها و دهیاریها گرامی باد….

index

شورای اسلامی شهر و شهردار جغتای به اتفاق مهندسین فنی و عمرانی شهرداری از نمونه تطبیقی پارکهای تهران و قزوین با پارک ستارگان بازدید کردند.

ر راستای طراحی و اجرای پارک توریستی – تفریحی ستارگان و به منظور برنامه ریزی مناسب و اندیشیدن تمهیدات لازم در حوزه های عمرانی،زیبا سازی و تاسیساتی ضمن نظارتی مستمر و دقیق تر و همچنین به منظور رعایت اصول و استاندارهای لازم به منظور دستیابی به رضایتمندی شهروندان، شهرداری و شورای اسلامی از نمونه تطبیقی این پارک شامل پلیس، تلو، یاس فاطمی و جمشیدیه در تهران و پارک باراجین در قزوین بازدید و از نقطه نظرات و راهنمایی مدیران این پارکها استفاده نمودند، امید است به خواست خداوند متعال با تلاش شهرداری و شورای اسلامی مجموعه توریستی- تفریحی ستارگان پروژه ای در خور و شایسته ی مردم شریف جغتای بوده و قدمهای مهمی در جهت تکمیل این پروژه برداشته شود.

22 23 1 3 4 2 1520

دسته بندی
لینک دوستان